Türkiye Resmi Satış Sitesi

Datça Macunu Nedir?

Datça macunu tamamen doğal bir içeriğe sahip, kimyasal katkısı olmayan destekleyici bitkisel bir üründür. Sigara bırakma, balgam temizleme, akciğer ve karaciğeri temizleme özelliğine sahiptir. Datça macunu sigarayı bırakma konusunda yardımcı olmanın yanı sıra detoks etkisi ile de dikkat çekmektedir. Datça macunu içeriğinde özel olarak hazırlanan bitkisel bir karşım bulunmaktadır. Acıbademden elde edilen Datça macununun içeriğinde zencefil, meyan kökü ve bal gibi oldukça faydalı içerikler yer almaktadır. Datça macunun içeriğindeki tüm bileşenler sigara içmekten dolayı ortaya çıkan sorunları ortadan kaldırmak için destekleyici olarak kullanılır. Akciğerlerin yumuşaması ve sigaranın zehrinin atılmasını sağlayan karışımın içerisinde bulunan toz zencefil antioksidan özelliğe sahiptir. Bu özellik sayesinde akciğer ve karaciğerde bulunan zehirler atılır. Datça macunu içeriğinde yer alan meyan kökü de balgam söktürücü özelliğe sahiptir.

Datça Macunu İçeriğinde Neler Var?

Yabani bir badem çeşidi olan acıbadem, macun haline getirildikten sonra akciğerlerin tamamen yumuşamasını sağlar. Acıbadem macununun bir diğer özelliği de akciğerlerde sigara içimine bağlı olarak oluşan zehirlerin ciğerlerden ayrışmasında oldukça yardımcı olmasıdır. Datça macunu içeriğinde bulunan toz zencefil kavrulmuş bir şekilde kullanılır. Zencefil bu şekilde hazırlandıktan sonra kullanıldığı zaman nefes darlığının azalmasını sağlar. Akciğer kanallarının genişlemesine yardımcı olan zencefil Datça macunu içeriğinde sigaranın yan etkilerini azaltmak için oldukça etkilidir. Meyan kökü Datça macununa karıştırılmadan önce özel işlemlerden geçirilir. Yaklaşık olarak 3 hafta boyunca meyan kökü özünün çıkarılması için işlemler yapılır. Elde edilen bu öz sayesinde akciğerlerden ayrılan zehir, balgam olarak atılır. Bal etkili bir balgam söktürücü olmasının yanı sıra meyan kökü, zencefil ve acıbademin bir araya geldiğinde oluşturduğu acı tadın yumuşamasını da sağlar. Bu sayede Datça macunu yenilebilir kıvama ve tada ulaşır.

Datça Macunu ile Sigarayı Nasıl Bırakırsınız?

Datça macununu kullanmaya başladığınız ilk haftadan itibaren sigara içme isteğiniz azalır. İlk haftalarda macunun etkisinden dolayı balgam atımı çok fazla olacağından dolayı öksürük artışı olabilir. 10 günden sonra öksürük giderek azalır ve ortalama olarak iki ayda akciğerler büyük oranda temizlenmiş olur. Düzenli kullanımda sigaranın zararlı tüm etkilerini ortadan kaldıran Datça macunu ile kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Ürün Seçenekleri