Türkiye Resmi Satış Sitesi

Datça Macunu İçeriğinde Neler Var?

Yabani bir badem çeşidi olan acıbadem, macun haline getirildikten sonra akciğerlerin tamamen yumuşamasını sağlar. Acıbadem macununun bir diğer özelliği de akciğerlerde sigara içimine bağlı olarak oluşan zehirlerin ciğerlerden ayrışmasında oldukça yardımcı olmasıdır. Datça macunu içeriğinde bulunan toz zencefil kavrulmuş bir şekilde kullanılır. Zencefil bu şekilde hazırlandıktan sonra kullanıldığı zaman nefes darlığının azalmasını sağlar. Akciğer kanallarının genişlemesine yardımcı olan zencefil Datça macunu içeriğinde sigaranın yan etkilerini azaltmak için oldukça etkilidir. Meyan kökü Datça macununa karıştırılmadan önce özel işlemlerden geçirilir. Yaklaşık olarak 3 hafta boyunca meyan kökü özünün çıkarılması için işlemler yapılır. Elde edilen bu öz sayesinde akciğerlerden ayrılan zehir, balgam olarak atılır. Bal etkili bir balgam söktürücü olmasının yanı sıra meyan kökü, zencefil ve acıbademin bir araya geldiğinde oluşturduğu acı tadın yumuşamasını da sağlar. Bu sayede Datça macunu yenilebilir kıvama ve tada ulaşır.

 

 

Datça Macunu ile Sağlığınıza Kavuşun

Sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamak için öncelikli olarak hayatınıza zarar veren unsurlardan kurtulmanız gerekir. Sigara bağımlılığı kurtulması en zor bağımlıklar arasında yer almaktadır. Sigara kolay ulaşılabilir ve temas edilebilir bir madde olması sebebiyle oldukça zor bırakılır. Datça macunu sigara bırakmak isteyenlerin bu süreçte kolaylık elde etmesini sağlar. Bitkisel içeriği ile insan sağlığına en ufak bir zararı olmayan Datça macunu ile sağlıklı bir hayata adım atacaksınız. Tamamen doğal bir ürün olan Datça macunu beynin nikotin isteyen bölümlerini uyararak sigara isteğini azaltır hatta ortadan kaldırır.

Datça Macunu Ne İşe Yarar?

Datça macunu sigara içme isteğini ortadan kaldırarak sigarayı bırakma konusunda destek sağlar. Günde iki kere düzenli olarak tüketildiği zaman her kullanım sonrasında 4 ila 6 saat aralığında sigara içme isteğini ortadan kaldıran Datça macunu ile günün yarısında sigara içmek istemeyeceksiniz. Sigara bırakırken yaşanan en büyük zorluklardan birisi olan sigara içme isteği ile başa çıkmanızda yardımcı olacak Datça macunu ile yeni ve sağlıklı bir sayfa açabilirsiniz. Datça macunu içeriğinde yer alan meyankökü sigara içme isteğinin azalmasında yardımcı olurken diğer bitkisel bileşenler de sigaranın zararlı etkilerinin vücuttan atılması için destek sağlar. Uzmanlar tarafından sigarayı bırakma sürecinde kullanımı tavsiye edilen Datça macunu düzenli ve önerilen sıklıkta kullanıldığı zaman başarılı sonuç almanızda etkilidir.

 

Ürün Seçenekleri