Daha dolgun dudaklara kavuşmak için lipmax yeterli. Özel formülü sayesinde anında dolgunlaştırıcı etki sağlar. Kimyasal herhangi bir işlem uygulamadan tamamen doğal içeriğe sahip lipmax likit ruj sayesinde cildinize zarar vermeden dudaklarınızı daha dolgun gösterebilirsiniz. Suya dayanıklı olması lipmax'ın kalıcılık süresini uzatmaktadır.

Anında etki gösteren lipmax'ın kalıcılığı tüm gün devam eder. 6 farklı renk seçeneği ile her tarza ve yaşa uygun lipmax likit ruj ile sizde dolgun dudaklara sahip olun. Kadınların rujlarda en çok şikayetçi olduğu bulaşma problemi lipmax'ta bulunmamaktadır. Bardaklarda fincanlarda ruj kalıntısı bırakmaz.

Saniyeler içinde daha dolgun görünen dudaklara kavuşmaya hazır mısınız ?son dönemin popüler tonu olan mat renklerini kozmetiklerde de kullanmaya başladık. En çok İlgiyi gören rujlar da ise tek bir marka dikkatleri üzerine topladı.. Cosmegram Cosmetics'in 2016 yılında piyasaya sunduğu Lipmax likit ruj sayesinde tüm make up artistlerinin tercihi olmuştur. Kullanımı oldukça kolaydır ve eşsiz dokusu sayesinde bulaştırmadan sürebilirsiniz. Lipmax'ın yan etkisi görülmemiştir.Lipmax.

Lipmax Likit Ruj Nedir?

Yağ bazlı içerik bulunmamaktadır ve tamamen organiktir. 3 aşamalı özel formülü sayesinde düzenli kullanımda uzun süreli etkisini görebilirsiniz. 1. Aşama: Etkili içeriği sayesinde dudaklardaki kan dolaşımının hızlanmasına ve anlık olarak daha dolgun görünmesine yardımcı olur. 2. Aşama: İçeriğindeki wax sayesinde dudağınızdaki çatlakların ve boşlukların üzerinin kapanmasını sağlar. 3.Aşama: İçeriğindeki bitki özleri mineralleri sayesinde dudaklarınız daha dolgun görünürken yenilenir ve beslenir..

Lipmax Kullanımı

Uygulama öncesi herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur Lipmax'ı sürdüğünüz andan itibaren dudaklarınız daha dolgun görünür. Farkı hemen görebilirsiniz. Pürüssüz ve soft görünümü sayesinde çatlak görünümünü kapatır.

Lipmax İçeriği

Lipmax Likit Ruj tamamen organiktir ve hiçbir yan etkisi veya zararı yoktur. Yapışkanlık hissi vermez ve günlük kullanıma uygundur. Doğal wax ile pürüzsüz görünüme kolayca kavuşabilirsiniz. Etkisi 24 saat boyunca devam eder ve tazelenme gerektirmez.

Tanıtım amaçlıdır ve kısa süreliğine Türkiye’ye giriş yapmıştır. Stoklarla sınırlıdır.


Makyaj kadınlar için her zaman en önemli konuların başında yer almıştır. Her kadın birbirinden farklı makyaj malzemeleri ile birbirinden farklı makyaj uygulamaları yapmaktadır. Son yılların en gözde makyaj uygulamaları ise dolgun dudaklardır. Piyasa da birçok dudak dolgunlaştırıcı ürün bulunmaktadır. Ancak bunların bazı istenilen özelliklerde değildir. Instagram kullanıcılarından da tam not alan lipmax birçok kadının arzuladığı doğal dolgun görünümüne ulaştırıyor.

Nedir?

Lipmax ruj içerisinde doğal içerikler bulunduran ve dudaklarınızın anlık olarak dolgunlaşmasını sağlayan bir rujdur. Likit özelliğe sahip olan bu ruj uygulandıktan sonra dudaklarınızın mat görünüme ulaşmasını sağlar. Aynı zamanda dudak bakımınıza da yardım eder. Avrupa ve Amerika da en çok tercih edilen mat likit rujlar arasındadır. Kolay sürümü sayesinde kısa sürede istediğiniz dolgun dudakların sahibi olabilirsiniz.

Kullanımı Nasıldır?

Normal bir ruj gibi uygulayabileceğiniz bu ürün özel yapısı sayesinde kolay sürülebilir yapıdadır. 24 saat kalıcılık özelliğine sahiptir. İstediğiniz sonucu alabilmek için ürünü düzenli olarak kullanmalısınız. Günün trend ruj renklerinden hepsini bulabilirsiniz.

Sizde makyajınızın tamamlayıcısı olan rujlarınızın dudaklarınızı daha dolgun ve etkileyici göstermesini istiyorsanız hemen lipmax sipariş verebilirsiniz. Sitemize girerek 7 gün 24 saat sipariş hattımıza ulaşabilir bize WhatsApp aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sizde hemen sipariş verin ve 24 saat kalıcı özelliğe sahip dolgunlaştırıcı mat rujlara uygun fiyata sahip olun.

7 gün 24 saat bize ulaşıp WhatsApp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

lipmax Turkey